Wyniki rekrutacji na rok 2019/2020 są dostępne na drzwiach wejściowych w przedszkolu

NASZA KADRA
Iwona Kołodziej

W publicznym przedszkolu „Mini World” jestem nauczycielem/wychowawcą grupy „MISI”.

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam również uprawnienia pedagoga specjalnego.

Mam spore doświadczenie akademickie i zawodowe. Pracowałam z maluszkami już od 6 miesiąca życia, z dziećmi żłobkowymi do 3 roku życia, a także z dziećmi przedszkolnymi. Jestem też mamą dwójki pociech : 11-letniego synka i 14-letniej córeczki.

Opieka nad dziećmi jest moją wielką pasją i sprawia mi ogromną radość. Bezinteresownie obdarzam ciepłem, szacunkiem i uznaniem każdego malucha, a prowadząc z nimi codzienne zajęcia staram się, aby każde czuło się docenione oraz szczęśliwe. W pracy z moimi podopiecznymi wykorzystuję swoją wiedzę, zdobyte umiejętności i sprawdzone aktywizujące metody jak pedagogikę zabawy, aktywność muzyczno-ruchową i plastyczną.

Jako pedagog najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z dziećmi i możliwość wejścia w ich świat, nie tylko jako opiekun i wychowawca, ale także jako przyjaciel. Kocham dzieci i dlatego bardzo łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Jestem osobą uczuciową i wrażliwą, co sprawia, iż szybko dostrzegam i rozumiem potrzeby najmłodszych.

Izabela Rosińska - Grajesz

Jestem nauczycielem mianowanym, pracującym aktywnie z dziećmi od ponad dziesięciu lat. Posiadam wykształcenie pedagogiczne w kilku kierunkach, ale między innymi ukończyłam kierunek Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz zintegrowaną edukację wczesnoszkolną.

 

Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które wykorzystuje w swojej pracy.

W dalszym ciągu staram się podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. 

Bardzo lubię pracować z dziećmi. Za cel mojej pracy stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb wychowanka- każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Staram się wykorzystać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Każdy dzień to dla mnie nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka jest najwspanialszą nagrodą.