top of page

O nas

          Mini World rozpoczął swą działalność siedem lat temu jako Akademia Wszechstronnego Malucha. Od 2009 r naszą siedzibą był Wojnów. We wrześniu 2011 r przenieśliśmy nasz „Mały Świat” już jako punkt przedszkolny na teren Dobrzykowic do nowego, 400-metrowego lokalu z salą gimnastyczną i dużym słonecznym ogrodem. Ale to nie koniec naszych rozwojowych zmian! W styczniu 2015 roku uzyskaliśmy status PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO.

      Tylko nasze cele i standardy pozostały bez zmian. Tak jak do tej pory, pod nadzorem starannie dobranej kadry młodych pedagogów, nasze dzieci poznają świat w sposób praktyczny oraz teoretyczny (zgodnie z podstawą programową), nawiązują pierwsze przyjaźnie, pokonują nieśmiałości, uczą się zachowań społecznych, rozpoznają własne talenty i zadają setki pytań! Bo w taki sposób indywidualnie kształtują swoje małe Wielkie Osobowości!

Bo każdy powinien mieć swój własny „mały świat”!

 

  • 29 września 2011 roku  Mini World uzyskał status Niepublicznego Punktu Przedszkolnego, podlegającego Kuratorium Oświaty.

  • 1 stycznia 2015 roku punkt przedszkolny zmienił status na Przedszkole Niepubliczne.

  • Realizujemy podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  • Posiadamy pozytywne opinie Sanepidu oraz Straży Pożarnej. Podlegamy ich stałemu nadzorowi.

  • Wdrożyliśmy również system HACCP, aby zapewnić naszym przedszkolakom bezpieczną i zdrową kuchnię.

Mini World

Kluczem do otworzenia Mini World była potrzeba SATYSFAKCJI...

SATYSFAKCJI DZIECKA, które zapytane przez Rodzica, jak mu minął dzień, z radością i dumą pochwali się nowo poznanym angielskim słowem, piosenką, nową umiejętnością ruchową lub absolutnie niepowtarzalną pracą artystyczną.

SATYSFAKCJI PRACUJĄCEGO RODZICA, który codziennie, z pełnym zaufaniem powierzy swoje dziecko naszej opiece, mając całkowitą pewność, że czas jego pociechy będzie równie dobrze spędzony jak dzień z Rodzicami.

I wreszcie naszej SATYSFAKCJI. Bo nie ma wdzięczniejszej pracy niż praca z dziećmi, która każdego dnia przynosi radość i nowe rezultaty, wynikające z włożonego serca i zaangażowania.

bottom of page